Kdo jsme

 

Naším cílem je přinášet nejkvalitnější nová řešení v oblasti tvorby a podpory informačních systémů a software na zakázku.  

Disponujeme vlastním odborným, technickým a technologickým zázemím, kvalitním a zapáleným týmem.

Patříme mezi špičku v kyberbezpečnosti, GDPR, řešeních mobilního kontentu a procesního designu. Zabýváme se výzkumem a implementacemi pokročilých metod práce s daty, jako jsou neuronové sítě, stochastické systémy a fuzzy modelování.

S technickým a technologickým zázemím jsme prémiovým partnerem všem, kteří potřebují netriviální datovou analýzu, přesná, aktuální a zabezpečená data v databázi, přehledovém rozhraní nebo mobilním systému.

 

Historie

 

Společnost eago systems spol. s.r.o. dříve Eastwood Bohemia spol. s.r.o. byla založena 19. srpna roku 1994 dvěma společníky - panem Zdeňkem Markem a panem Petrem Pivodou.

Od roku 2000 začala firma poskytovat konzultace v oblasti managementu, strategického řízení, finančního řízení, restrukturalizace a racionalizace. Téhož roku vytvořila kapacity a vazby pro oblast IT.

Prvním klientem se stala společnost ABA a.s., která za pomocí dopravního informačního systému v jednodušších podobách šířila informace prostřednictvím rozhlasu, televize a internetu. V letech 2001 až 2003 firma participovala na projektu Ministerstva dopravy s názvem „Metodika ovlivňování chování účastníků silničního provozu prostřednictvím médií”, který byl zaměřen na analýzu výhod a nevýhod systému RDS-TMC.

V roce 2004 začala spolupráce s firmou Eurotel. Jejím výsledkem je šíření dopravních informací prostřednictvím SMS služeb. V roce 2005, představila firma na veletrhu INVEX v Brně, své informační technologie v praxi. Spolu s Českým rozhlasem předvedla ukázku systému eRDIS s návazností na vysílaní dopravních informací pomocí kanálu RDS-TMC. Následně byla potvrzena první dodávka tohoto systému společnosti Global Assistance. Dalším systémem představeným na tomto veletrhu byla aplikace MTrac, která prostřednictvím 3G wapových stránek společnosti Eurotel (později O2) zobrazuje dopravní informace v mobilním telefonu. Následné inovace těchto systémů a vývoj nových aplikací umožnily firmě, aby se stala významným tuzemským integrátorem a developerem v oblasti řešení dopravních a souvisejících informací.

V roce 2007 uspěla firma ve výběrovém řízení na dodávku dopravního informačního systému pro Policii ČR. Tento systém v rámci centra dopravních informací sbírá a zpracovává maximum relevantních dopravních informací. Téhož roku jsme se zapojili do projektu s názvem „Využití nových protokolů a přenosových prostředků pro poskytování dopravních informací“. Tento projekt byl vybrán v rámci Výzkumného programu Ministerstva dopravy na období let 2007 – 2010 a jeho cílem je využití dopravních informací pro potřeby optimalizace dopravy. Jedná se zde především o aplikovaný výzkum protokolu TPEG, který umožňuje poskytovat informace o dopravní situaci v digitálním formátu.

 

Jak to děláme?

 

eago systems kombinuje profesionalitu, vysoké nasazení, dobrou komunikaci, nejpokročilejší technologii a exkluzivní partnerství, s unikátním a perspektivním know-how. Nejmodernější dopravně informační produkty jako systém eRDIS ( TM ), integrují veřejná a privátní data ze zdrojů Policie, mobilních zpravodajů a unikátního leteckého monitoringu a vytvářejí pro různé klienty a způsoby distribuce vyčerpávající a detailní proud dopravních informací.

Systémy PČR sbírají, integrují a distribuují data o dopravě, přepravách a tvoří jádro dopravně informačního portfolia České republiky, nejenom pro potřeby operačního řízení.

Samostatně vyvíjené mobilní systémy tvoří skupinu vysoce užitečných a pokročilých řešení.

 

Jak to funguje?

 

Prověřený tým se stará o kontinuální analýzu problémů, definování nových požadavků a jejich řešení. Trvale komunikuje se všemi partnery, sleduje nové trendy a změny technologií.

Dopravně informační systémy jsou vybudovány tak, aby podporovaly přístup všech zdrojů, včetně Policie, Hasičů, městských a dálničních kamer, mobilních zpravodajů a unikátního leteckého monitoringu a umožňovaly lokalizaci, úpravy, třídění a distribuci informací. Výstupy podporují distribuci prostřednictvím rádií , WWW, WAPu, SMS, MMS rozhraní pro mobilní operátory, rozhlasové stanice, profesionální využití a příjemce signálu RDS-TMC.

Odvozené systémy mobilního kontentu a procesů využívají modifikovanou a dostatečně robustní databázovou platformu, univerzální objednávkový modul a pokročilý geografický systém.

 

Vize a mise

 

Naším zaměřením je přinášet vysoce inovativní a společensky užitečná řešení. Vždy dodáváme produkty a služby nejvyšší kvality, aby klienti dostávali prémiovou hodnotu, zaměstnanci a obchodní partneři měli podíl na našem úspěchu a majitelé dostávali stálý příjem za své investice.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Volejte (420) 602 543 408    NAPIŠTE NÁM